T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

"Yazarlar Öğrencilerle Buluşuyor Projesi" Mart Ayı Programı

"Yazarlar Öğrencilerle Buluşuyor Projesi" Mart ayı programında, yazarlarımız Belkıs İ. HAKKIOĞLU, Erdal GÜZEL, Cihan AKTAŞ ve Hayrettin ORHANOĞLU; Hınıs, Karaçoban ve Tekman ilçeleri ile merkezdeki okulları gezip kitaplarını imzalayacaklar. Önümüzdeki aylarda ise, Yaşar ALPTEKİN ve Haydar ERGÜLEN, İbrahim KALIN, Beşir AYVAZOĞLU, Hasan Celal GÜZEL ve Alev ALATLI gibi ünlü yazarlarda şehrimizde olacak.

Cihan AKTAŞ ve Hayrettin ORHANOĞLU şehrimizde, 21 Mart Salı günü Sami Boydak Anadolu Lisesi ve Nenehatun Kız Anadolu Lisesinde öğrencilerle buluşuyorlar. 22 Mart Çarşamba günü ise Tekman ve Hınıs ilçelerimizde öğrencilerle buluştular.

Belkıs İ. HAKKIOĞLU ve Erdal GÜZEL şehrimizde, 27 Mart Pazartesi günü saat 10:00'da Erzurum İl Halk Kütüphenesinde, saat 14:00'da ise Atatürk Endüstri Meslek Lisesinde, 28 Mart Salı günü saat 10:00'da Karaçoban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, 29 Mart Çarşamba günü ise Şehir merkezindeki Mecidiye Anadolu Lisesi ve Erzurum Güzel Sanatlar Lisesinde öğrencilerle buluşacaklar.


Öğrenciler Yazarlarla Buluşuyor     Yazarlar Öğrencilerle Buluşuyor